Hakkımızda

Gündem Kemalpaşa: İzmir ve Kemalpaşa başta olmak üzere son dakika gelişmeleri hızlı ve güvenilir bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

Gündem Kemalpaşa tarafsız ve bağımsız habercilik sloganıyla 26 Haziran 2005 yılında yayın hayatına başlamıştır. İlkeli yayıncılık anlayışından ödün vermeden girdiğimiz bu yolda yerel olarak Kemalpaşa'dan tüm dünyaya hitap eden global bir haber yayın organı olmayı kendimize hedef belirledik. 

Kemalpaşa'nın gündemdeki konularının nabzını tutan yeni nesil sitemiz için haberin ‘objektif’ ve ‘tarafsız’ olması en az ‘haber’ olması kadar önem taşımaktadır.

Sosyal ağlar aracıyla başlayan serüvenimiz şuanda interaktif olarak bütün medya kuruluşlarında yer almaktadır. Sosyal medya üzerinden 100 bini aşkın takipçi ile Kemalpaşa başta olmak üzere İzmir'e hatta Türkiye'ye haber ulaştırmaktayız.

Ne Yapıyoruz?

Kemalpaşa'da ve İzmir öncelik olmak üzere ülkemizde meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek ziyaretçilerimize sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine yaşanan olayların yer aldığı haberleri okuyabilirsiniz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.