Haber Detayı
21 Aralık 2019 - Cumartesi 15:09 Bu haber 240 kez okundu
 
Balyeli Yönetimini Tanıttı
YEREL Haberi
Balyeli Yönetimini Tanıttı

CHP Kemalpaşa İlçe Başkan adayı Avukat Cemil Balyeli kongre öncesi yönetim kadrosunu tanıttığı bir kahvaltılı toplantı düzenledi. Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı İl Delege Listesinde birinci sırada yer aldı. Balyeli ve yönetim kadrosu kongrede mavi liste olarak yarışacak. 

 

BAŞKAN ADAYI AHMET CEMİL BALYELİ’NİN YÖNETİM LİSTESİ
 
Hasan Er- İş İnsanı, Erhan Gönülbağı-Emekli Subay, Ebru Kasap-Muhasebe İnsan Kaynakları, Koray Gerem-Makine Teknikeri, Aslı Demirören- Sera Teknikeri, Yüksel Sarıbaş-Emekli Öğretmen, Süleyman Ergüner-Çiftçi, Dilek Buyrukçu-Muhasebe İnsan Kaynakları, Kerim Kurnaz-Emekli Öğretmen, Ali Gevran-Esnaf, Ali Şentüzen-Esnaf, Selim Pişkin-Emlak Danışmanı, Halil Şen-Yeşil Alan Bakım, Gamze Burç-Satış Personeli, Cem Suluoğlu-İnşaat Mühendisi
 
İL DELEGE LİSTESİ
 
Rıdvan Karakayalı-Kemalpaşa Belediye Başkanı, Ahmet Cemil Balyeli- Avukat, Bülent Oray-Ziraat Odası Başkanı, Ahmet Yılmaz, Nevzat Efe, Hamza Yılmaz, Nevzat Demirtaş, Güven Şahin, Mehmet Karadağ, Salih Yalçın
 
"LİSTEMİZ, HER KESİMİ KUCAKLIYOR"
 
Kemalpaşa’nın sanayisi, tarımı ve turizmi ile Türkiye’nin en güzel yerlerinden birisi olduğunu söyleyen CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Adayı Ahmet Cemil Balyeli “kozmopolit bir yapıya sahip olan Kemalpaşa’da her kesimden insanlar yaşamakta. Ben yönetimimi oluştururken her kesimden temsilcinin CHP yönetiminde olmasına özen gösterdim. Bugün burada bulunan yönetimimle 2023’ü hedef koyarak partimizi iktidara taşımak için yola çıkıyoruz. Bu süreçte listemizde olmayıp ama sahada bize destek veren onlarca gönüllü arkadaşımız ile beraber hareket ediyoruz. Buradan onlara da şahsım adına çok teşekkür ediyorum. CHP Kemalpaşa İlçe Örgütünü bana sadece bugün destek veren arkadaşlarımızla değil tüm partililerimiz ile birlikte yöneteceğiz. Bugüne kadar bu topraklarda yapılmamış örgüt çalışmalarını yapacağız. Kadınlarımızla, gençlerimizle, örgütümüzün deneyimli kadrolarıyla el ele vererek, köy köy mahalle mahalle, çalışıp partimizi iktidara taşıyacağız. İktidar yolunda başarıya olan inancımız tamdır. Kemalpaşa’dan yanacak olan ateş önce İzmir’i sonra tüm Türkiye’yi saracaktır” diye konuştu.
 
"DEĞİŞİMDEN KASTIMIZ KİŞİLERİN DEĞİŞMESİ DEĞİLDİR."
 
Bir değişim hareketi olduklarını ifade eden Balyeli “Kimseye muhalefet gibi bir amacımız yok. Bu amaçla yola çıkmadık. Tam tersine biz tüm partiyi birleştirmek, küskünleri dargınları barıştırmak, partilileri aktif hale getirmek, partimize mesafeli duranları partimize kazandırmak ve iktidar olmak için yola çıktık. Değişimden kastımız kişilerin değişmesi değildir. Yönetim tarzının değişmesidir. İnsan odaklı, demokratik, katılımcı, şeffaf, gündemi takip eden, belediyemize yük olan değil, belediyemizin yükünü alacak, yerelde iktidarı koruyacak, genelde de iktidar ateşini yakacak bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Seçimde seçime değil her zaman halkla iç içe olan, halk için halkla beraber çalışacağız. Hiçbir ayrım yapmadan adaletli bir yönetim duruşu sergileyeceğiz. Kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye meclis üyelerimiz ve Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Karakayalı ile uyum içerisinde çalışarak partimize ve Kemalpaşamız’a en iyi şekilde hizmet edeceğiz” dedi.
Kaynak: Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: Balyeli, Yönetimini, Tanıttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı