Haber Detayı
10 Haziran 2020 - Çarşamba 14:11
 
LGS TOPLANTISI YAPILDI
Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 2020 LGS Sınavı Bilgilendirme Toplantısı Okul Müdürleri ile gerçekleştirildi.
KEMALPAŞA Haberi
LGS TOPLANTISI YAPILDI

020 LGS sınavı öncesinde Kemalpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz başkanlığında sorumlu şube müdürü Necim Eroğlu ve Okul Müdürleri ile bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

 

Yapılan toplantıda sınava dair Milli Eğitim Bakanlığı ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrenci veli ve sınavda görev alacak öğretmenler için hazırlanan tanıtıcı ve eğitici videolar izlendi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Fikret Yılmaz ve Şube Müdürü Necim Eroğlu Tarafından sunum gerçekleştirildi. Sınav öncesi ve sınav esnasında yapılması gereken konularda detaylı bilgiler verildi. 

 

Sınav günü öğrenci ve öğretmenler tarafından kullanılmak üzere okul müdürlerine maske, siperlik ve el dezenfektanları dağıtıldı. Toplantı esnasında Covid 19 ile mücadele kapsamında alınması gereken önlemlere dikkat edilerek sosyal mesafeyi koruyacak önemler alındı. Ayrıca toplantı salonunda bulunan katılımcılar maske kullanarak tedbiri elden bırakmadı. 

Kaynak: (Basın) - Kemalpaşa MEB Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: LGS, TOPLANTISI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı