Haber Detayı
07 Haziran 2020 - Pazar 17:27
 
KEMALPAŞA'DA KÖPEK SALDIRISI
Kemalpaşa'da, Aktaş Sitesi civarında dolaşan başıboş köpek biri çocuk 3 kişiyi yaraladı. Olay anı güvenlik kameralarına yansıdı.
KEMALPAŞA Haberi
KEMALPAŞA'DA KÖPEK SALDIRISI

Kemalpaşa’da başıboş köpek 3 kişiyi ısırarak yaraladı. Olay geçtiğimiz Perşembe günü meydana geldi. Sekiz Eylül Mahallesi Aktaş sitesi civarında başıboş dolaşan köpek, o sırada evin önünde oynayan 6 yaşlarında bir çocuğa saldırdı.

 

Çocuğun bağırarak tepki vermesi üzerine, sitenin girişinde bulunan bir iş yerinin müdürü olan Ersan Bavli köpeğin çocuğa saldırdığını gördü. Koşarak olaya müdahale eden Bavli, Çocuğu köpeğin önünden aldı. Saldırgan köpek bu sefer Ersan Bavli’yi, kolunda ısırdı. İşyerinin diğer çalışanı Salim Aktaş ve çevredeki vatandaşlar da sesler üzerine yardıma koştu. Köpeğin saldırısına maruz kalan Aktaş, hızlı bir hamle ile köpeği boğazından yakalayarak etkisiz hale getirdi. Saldırgan köpek daha sonra Belediye ekiplerine teslim edildi. Köpeğin saldırdığı çocuk ve iş yeri müdür Ersan Bavli ile Salim Aktaş’ın kol kısımlarında derin yaralar meydana geldiği öğrenildi.

 

Kemalpaşa Devlet Hastanesinde pansuman ve tetanos aşıları yapılan yaralılar, Kemalpaşa Devlet Hastanesinde kuduz aşısının olmaması sebebi ile Turgutlu Devlet Hastanesine yönlendirildi. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

Kaynak: (Gazeteci) - Ümit Yıldız Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: KEMALPAŞA'DA, KÖPEK, SALDIRISI,
Yorumlar
Haber Yazılımı