Haber Detayı
24 Temmuz 2020 - Cuma 18:33
 
GÖREVDEN ALMA YOK
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çile Özkul, bugün çeşitli platformlarda görevden alındığı ve istifa ettiği yönündeki haberlere ilişkin Gündem Kemalpaşa'ya açıklamada bulundu.
KEMALPAŞA Haberi
GÖREVDEN ALMA YOK

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Çile Özkul, görevden alındığı veya istifa ettiği yönündeki iddiaları yalanladı.

 

Özkul, konuyla ilgili "Kıymetli dava arkadaşlarım; yaklaşık olarak 6 yıldan beri büyük bir gurur ve onurla yürütmüş olduğum AK Parti Kemalpaşa Kadın Kolları İlçe Başkanlığı görevinden kendi isteğimle kongrede aday olmayacağımı beyan ettim. Şuan için kadın kolları ilçe başkanlık görevimden istifa etmedim. Yeni dönemde aday olmayacağımı bildirmek isterim. Bu görevin dışında Kemalpaşa Belediye Meclis Üyesi ve İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olarak aziz milletimize ve davamıza hizmet etmeye devam edeceğimi belirtmek isterim.


Bu kapsamda görev yaptığımız süre boyunca büyük bir özveri, gurur ve onurla AK Parti Kadın Kolları Başkanlığı görevimi bana inanan ve güvenen partimizin değerli üyeleri ve dava arkadaşlarımla en iyi şekilde yerine getirmek için azim, inanç ve kararlılıkla sürdürdük. Sürekli sahada aktif bir şekilde çalışarak başta üye sayımızı yükseltmek olmak üzere, aralıksız olarak çalışmalarımıza devam ettik. Çalınmadık kapı, gidilmedik belde, köy mahalle bırakmayıp sokak sokak gezerek, hükümetimizin yapmış olduğu çalışmaları, hizmetleri ve partimizin vizyonunu tek tek anlattık. 

 

Bu inanç ve azimle, parti politikalarımız olmak üzere, AK Parti hükümetlerimizin çalışmalarını anlatıp, milletimizin gönlüne girmeyi başarıp, görev süremiz boyunca hiçbir sıkıntıya mahal vermeden, görev alan İlçe Başkanlarımız başta olmak üzere teşkilatımızın bütün mensupları ile uyum içerisinde çalıştık.

 

Bu doğrultuda; aynı yolda yürümekten onur şeref duyduğum Başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn.Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ile Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sn. Lütfiye Selma Çam hanımefendiye, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Kadın Kolları İl Başkanımıza, İlçe Başkanımız ve Yönetim Kuruluna İlçe Kadın Kollarından Yönetim Kurulu dava arkadaşlarıma beni yalnız bırakmayan ismini sayamadığım hanımefendi arkadaşlarıma, mahalle başkanlarıma en derin sevgilerimi saygılarımı sunar, millete hizmet yolunda başarılar dilerim." dedi.

Kaynak: (Özel) - Haber Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: GÖREVDEN, ALMA, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı