Haber Detayı
07 Ekim 2021 - Perşembe 00:25
 
DÖNEMSEL BAŞKAN SEÇİMİ YAPILDI
Kemalpaşa Dernekler Birliği Platformu'nda dönemsel başkanlık değişimi yapıldı. Tüzük gereği dört ayda bir yapılması gereken dönemsel başkanlık alınan karar ile Kemalpaşa Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Işık Bilgi'ye tevdi edildi.
KEMALPAŞA Haberi
DÖNEMSEL BAŞKAN SEÇİMİ YAPILDI

Dönemsel başkanlık seçimi için yapılan toplantıya Kemalpaşalı Hanımlar Derneği Başkanı Sevilay Şahin, İzmir Gürcü Dostluk Derneği Başkanı Osman Aydemir, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Abdurrahman Baloğlu, Erzurumlular Derneği Başkanı Yavuz Ceylan ve Artvinliler Derneği Başkanı İlker Yıldız katıldı.

 

Dernekler Birliği Platformu'nda dönemsel başkanlık görevini üstlenen Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Başkanı Abdurrahman Baloğlu dün yapılan yönetim kurulu toplantısında oy birliği ile bayrağı Kemalpaşa Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Işık Bilgi'ye teslim etti.

 

Dernekler Birliği Platformu Başkanı Bilgi, "Kemalpaşa'yı bilen bir ekip ile ilçemiz için çalışmaya devam edeceğiz. ​Hayata geçireceğimiz projeler ile Kemalpaşa'nın standartlarını yenilemek ve yükseltmek için var gücümüz ile çalışacağız" dedi.

Kaynak: (Yerel) - Haber Editör: Çağrı ALTUNDAĞ
Etiketler: DÖNEMSEL, BAŞKAN, SEÇİMİ, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı